Dutch-AL grand-prix Oosterhout
Categorie
Wedstrijden Dutch Amateur League
Datum
24 februari 2019 10:00 - 21:00
Locatie
de Pannehoef, Oosterhout - Wilhelminalaan 57
4905 AT Oosterhout, Netherlands
4905 AT Oosterhout, Netherlands
Timetable
Tijden zijn een indicatie en kunnen tijdens de wedstrijd worden gewijzigd. U dient minimaal 15 minuten voor de aangekondigde tijd van uw volgende ronde in de zaal aanwezig te zijn. |
||||
Times listed are an indication and can be changed during the competition. You have to be present in the ballroom at least 15 minutes prior to the listed time for your next round. |
||||
Ronde | Klasse | Sub | BR/LA | |
08:45 | Deur Open | |||
09:30 | 1e Ronde | National Amateur | Adults | Ballroom |
09:50 | 1e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Ballroom |
09:55 | 1e Ronde | Pre- + National Amateur | Over 30 | Latin |
10:05 | Halve Finale | National Amateur | Adults | Ballroom |
10:25 | 2e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Ballroom |
10:30 | 1e Ronde | MasterClass | Adults | Ballroom |
10:50 | 1e Ronde | MasterClass | Over 30+40+50 | Latin |
11:00 | 2e Ronde | MasterClass | Adults | Ballroom |
11:20 | Finales | Pre- + National Amateur | Over 30 | Latin |
11:40 | MasterClass | Over 40 | Latin | |
11:50 | National Amateur B | Adults | Ballroom | |
12:00 | National Amateur A | Adults | Ballroom | |
12:10 | MasterClass | Over 30 | Latin | |
12:20 | Pre-Amateur | Adults | Ballroom | |
12:30 | MasterClass | Adults | Ballroom | |
12:45 | DPL | Latin | Latin | |
12:55 | Prijsuitreiking | |||
13:15 | Indansen | |||
14:00 | 1e Ronde | National Amateur | Over 30 | Ballroom |
14:20 | Demo | Exhibition | Specials | |
14:30 | 1e Ronde | MasterClass | Over 40 | Ballroom |
14:40 | 1e Ronde | National Amateur | Adults | Latin |
15:00 | 1e Ronde | MasterClass | Over 50 | Ballroom |
15:20 | Finale | DPL | Latin | Latin |
15:30 | 2e Ronde | National Amateur | Over 30 | Ballroom |
15:50 | 1e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Latin |
16:00 | 1e Ronde | MasterClass | Over 60 | Ballroom |
16:10 | 2e Ronde | MasterClass | Over 40 | Ballroom |
16:20 | 1e Ronde | Pre-Amateur | Over 30 | Ballroom |
16:25 | 1e Ronde | MasterClass | Adults | Latin |
16:35 | Halve Finale | MasterClass | Over 50 | Ballroom |
16:55 | 2e Ronde | National Amateur | Adults | Latin |
17:15 | 1e Ronde | MasterClass | Over 30 | Ballroom |
17:25 | 2e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Latin |
17:45 | Finales | National Amateur | Over 30 | Ballroom |
18:00 | Pre-Amateur | Under 14 | Latin | |
18:05 | National Amateur | Adults | Latin | |
18:15 | MasterClass | Over 40 | Ballroom | |
18:30 | MasterClass | Over 60 | Ballroom | |
18:40 | Pre-Amateur | Adults | Latin | |
18:50 | Pre-Amateur | Over 30 | Ballroom | |
19:00 | MasterClass B | Over 50 | Ballroom | |
19:20 | MasterClass | Over 30 | Ballroom | |
19:35 | MasterClass | Adults | Latin | |
19:45 | Prijsuitreiking |
Alle datums
- 24 februari 2019 10:00 - 21:00