Kampioenen amateurs

    Amateur Standaard Amateur Latin Amateur 10-dans Classic Showdance
2017          
  Kampioen Wesley van Riel en Patricia Bach Ewoud Fidom en Melanie Weiler Sander Daamen en Melissa Manders Etienne Hoogstraten en Anneke Poort
  Vice-Kampioen Tomasz Smutnicki en Anna Niedbal-van der Bliek Sander Daamen en Melissa Manders Bjorn Koster en Sanne Woltinge Sander Lam en Amber van Schaik
  Ranking Kampioen Etienne Hoogstraten en Anneke Poort Lenell Artist en Thanique Mohnen    
2016          
  Kampioen Danny van Zal en Patricia Bach Ewoud Fidom en Melanie Weiler   Danny van Zal en Patricia Bach
  Vice-Kampioen Wesley van Riel en Lioba Bakker Lenell Artist en Thanique Mohnen   Etienne Hoogstraten en Anneke Poort
  Ranking Kampioen Danny van Zal & Patricia Bach Sander Daamen en Melissa Manders    
2015          
  Kampioen Danny van Zal & Patricia Bach Lenell Artist & Claudia van der Helm Sander Daamen & Melissa Manders Danny van Zal & Patricia Bach
  Vice-Kampioen Marcel & Sylvia Oosting Sander Daamen & Melissa Manders   Marcel & Sylvia Oosting
  Ranking Kampioen Etienne Hoogstraten & Anneke Poort Lenell Artist & Claudia van der Helm    
2014          
  Kampioen Damiano Soldati & Pauline van Valkengoed Lenell Artist & Claudia van der Helm Bjorn Koster & Rachel Winkel  
  Vice-Kampioen Danny van Zal & Patricia Bach Bernard Leferink & Laura van der Galiem    
  Ranking Kampioen Damiano Soldati & Pauline van Valkengoed Lenell Artist & Claudia van der Helm    
2013          
  Kampioen Damiano Soldati & Pauline van Valkengoed Lenell Artist & Claudia van der Helm    
  Vice-Kampioen Leo Weitenberg & Felicia Ham Pablo Sanchez Garcia & Melanie Weiler    
  Ranking Kampioen Etienne Hoogstraten & Anneke Poort Martijn Leunissen & Nathalie Bos    
2012          
  Kampioen Oscar Kraan & Patricia Bach Martijn Leunissen & Nathalie Bos    
  Vice-Kampioen Etienne Hoogstraten & Anneke Poort Koen Naalden Melanie Weiler    

BeNeLux Kampioenen

    Amateur Standaard Amateur Latin
2017      
  BeNeLux Kampioen Etienne Hoogstraten & Anneke Poort Lenell Artist & Thanique Mohnen
  BeNeLux Vice-Kampioen Joeri de Gres & Carla Rutten Sander Daamen & Melissa Manders
2016      
  BeNeLux Kampioen Etienne Hoogstraten & Anneke Poort Lenell Artist & Thanique Mohnen
  BeNeLux Vice-Kampioen Tomasz Smutnicki & Anna Niedbal-van der Bliek Zef Orbons & Claudia van der Helm
2015      
  BeNeLux Kampioen    
  BeNeLux Vice-Kampioen    
2014      
  BeNeLux Kampioen Oliver Beardmore & Lydia Hall Maciej Walczak & Anna Piaseczna
  BeNeLux Vice-Kampioen Etienne Hoogstraten & Anneke Poort Lenell Artist & Claudia van der Helm
Meer in deze categorie: « Wedstrijden zijn evenementen

KvK: 40157258
Rabo: NL67RABO0363538747

Direct contact

Back to top