Southern Dance Trophy (incl NK 10-dans)
Categorie
Wedstrijden Dutch Amateur League
Datum
20 oktober 2019 10:00
Locatie
de Stoelemat, Bergen op Zoom - Westersingel 40
4611 HV Bergen op Zoom, Netherlands
4611 HV Bergen op Zoom, Netherlands
Timetable
Times listed are an indication and can be changed during the competition. You have to be present in the ballroom at least 15 minutes prior to the listed time for your next round. | ||||
Tijden zijn een indicatie en kunnen tijdens de wedstrijd worden gewijzigd. U dient minimaal 15 minuten voor de aangekondigde tijd van uw volgende ronde in de zaal aanwezig te zijn | ||||
Ronde | Klasse | Sub | BR/LA | |
9:30 | Deur Open | |||
10:30 | 1e Ronde | National Amateur | Adults | Ballroom |
10:50 | 1e Ronde | Pre- + National Amateur | Over 30 | Latin |
11:00 | 1e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Ballroom |
11:05 | 1e Ronde | MasterClass | Over 30+40+50 | Latin |
11:15 | 2e Ronde | National Amateur | Adults | Ballroom |
11:35 | 1e Ronde | MasterClass | Adults | Ballroom |
11:45 | Break | |||
12:05 | Finale | National Amateur | Adults | Ballroom |
12:15 | Finale | Pre- + National Amateur | Over 30 | Latin |
12:25 | Finale | MasterClass | Adults | Ballroom |
12:35 | Finale | Pre-Amateur | Adults | Ballroom |
12:40 | Finale | MasterClass | Over 30+40+50 | Latin |
12:50 | 1e Ronde | 10-Dans | Adults | Ballroom |
13:00 | Prijsuitreiking | |||
Indansen | ||||
13:45 | 1e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Latin |
13:55 | 1e Ronde | Pre-Amateur | Over 30 | Ballroom |
14:00 | 1e Ronde | MasterClass | Over 60 | Ballroom |
14:10 | 10-Dans | Adults | Latin | |
14:20 | 1e Ronde | MasterClass | Over 40 | Ballroom |
14:30 | 1e Ronde | National Amateur | Over 30 | Ballroom |
14:40 | 2e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Latin |
14:50 | Finale | 10-Dans | Adults | Latin |
15:00 | 1e Ronde | MasterClass | Over 50 | Ballroom |
15:10 | 1e Ronde | Pre-Amateur | Juniors | Latin |
15:15 | 1e Ronde | National Amateur | Adults | Latin |
15:25 | 1e Ronde | MasterClass | Over 30 | Ballroom |
15:35 | 1e Ronde | MasterClass | Adults | Latin |
15:45 | Break | |||
15:55 | Finale | Pre-Amateur | Over 30 | Ballroom |
16:00 | Finale | MasterClass | Over 60 | Ballroom |
16:10 | Finale | MasterClass | Over 40 | Ballroom |
16:20 | Finale | 10-Dans | Adults | Ballroom |
16:30 | Finale | National Amateur | Over 30 | Ballroom |
16:40 | Finale | Pre-Amateur | Adults | Latin |
16:45 | Finale | MasterClass | Over 50 | Ballroom |
16:55 | Finale | National Amateur | Adults | Latin |
17:05 | Finale | Pre-Amateur | Juniors | Latin |
17:10 | Finale | MasterClass | Over 30 | Ballroom |
17:20 | Finale | MasterClass | Adults | Latin |
17:30 | Prijsuitreiking |
Alle datums
- 20 oktober 2019 10:00