NK WDC Dutch Amateur League 2019
Categorie
Wedstrijden Dutch Amateur League
Datum
15 juni 2019 10:00 - 16 juni 2019 22:00
Locatie
de Bonte Wever, Assen - Stadsbroek 17
9405 BK Assen, Nederland
9405 BK Assen, Nederland
Dagindeling
Zaterdag
Ballroom | Latin | |
---|---|---|
Pre-Amateur over 30 Ballroom | Pre-Amateur Latin | |
National Amateur Ballroom | National Amateur over 30 Latin | |
MasterClass over 30 Ballroom | MasterClass Amateur Latin | |
MasterClass over 40 Ballroom | MasterClass Junior Latin | |
MasterClass over 50 Ballroom | MasterClass Juvenile Latin | |
MasterClass over 60 Ballroom | MasterClass Youth <19 Latin | |
MasterClass Classic Showdance | MasterClass Youth <21 Latin | |
Wheelchair 5-Dance Ballroom (Duo & Combi) | MasterClass Exhibition | |
Wheelchair 3-Dance Ballroom (Duo & Combi) | DPL - NK Professional Latin | |
DPL - Professional Classic Showdance | DPL - NK Exhibition | |
Pro-Am Ballroom |
Zondag
Ballroom | Latin | |
---|---|---|
Pre-Amateur Ballroom | Pre-Amateur over 30 Latin | |
National Amateur over 30 Ballroom | National Amateur Latin | |
MasterClass Amateur Ballroom | MasterClass over 30 Latin | |
MasterClass Junior Ballroom | MasterClass over 40 Latin | |
MasterClass Juvenile Ballroom | MasterClass over 50 Latin | |
MasterClass Youth <19 Ballroom | MasterClass over 60 Latin | |
MasterClass Youth <21 Ballroom | MasterClass Latin Showdance | |
DPL - NK Professional Ballroom | Wheelchair 5-Dance Latin (Duo & Combi) | |
Wheelchair 3-Dance Latin (Duo & Combi) | ||
DPL - Professional Latin Showdance | ||
Pro-Am Latin |
Timetable
De timetable is afhankelijk van het daadwerkelijk aantal deelnemende paren. Hierdoor kunnen er wijzigingen optreden in de timetable.
Zorg dat je uiterlijk 30 minuten voor het begin van je eerste ronde je rugnummer opgehaald hebt en wees 15 minuten voor iedere volgende ronde aanwezig.
We zorgen dat iedereen voldoende tijd heeft om om te kleden e.d.
Bedankt voor jullie medewerking.
Zaterdag
9:30 | Deur Open | |||
10:30 | Opening | |||
10:40 | 1e ronde | National Amateur | Adults | Ballroom |
1e ronde | MasterClass | Over 50 | Ballroom | |
1e ronde | Pre-Amateur | Adults | Latin | |
1e ronde | MasterClass | Over 30 | Ballroom | |
1e ronde | Pre-Amateur | Over 30 | Ballroom | |
1e ronde | MasterClass | Adults | Latin | |
12:20 | 1e ronde | MasterClass | Over 40 | Ballroom |
2e ronde | National Amateur | Adults | Ballroom | |
Halve Finale | MasterClass | Over 50 | Ballroom | |
2e ronde | Pre-Amateur | Over 30 | Ballroom | |
14:00 | Halve Finale | MasterClass | Over 40 | Ballroom |
Halve Finale | Pre-Amateur | Adults | Latin | |
1e ronde | MasterClass | Over 60 | Ballroom | |
2e ronde | MasterClass | Over 30 | Ballroom | |
14:50 | 1e ronde | MasterClass | U10,U12,U14,U16,U19,U21 | Latin |
15:15 | 1e ronde | National Amateur | Over 30 | Latin |
Halve Finale | National Amateur | Adults | Ballroom | |
16:05 | 2e ronde | MasterClass | Adults | Latin |
Finale | MasterClass B | Over 50 | Ballroom | |
Finale | MasterClass B | Over 40 | Ballroom | |
Finale | Pre-Amateur B | Adults | Latin | |
1e ronde | DPL | Latin | Latin | |
Finale | National Amateur D/C/B | Adults | Ballroom | |
17:35 | Pauze | Dinerpauze | ||
18:30 | Avond Programma | |||
Finale | MasterClass | Exhibition | Specials | |
Finale | DPL BR | Showdance | Ballroom | |
Finale | DPL | Exhibition | Specials | |
Finale | MasterClass Classic | Showdance | Ballroom | |
DanceMasters Cup | ||||
19:05 | Finale | MasterClass | Over 50 | Ballroom |
Finale | Pre-Amateur | Over 30 | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Juv U10/U12 | Latin | |
Finale | MasterClass | Over 40 | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Youth U19/U21 | Latin | |
19:50 | Finale | Pre-Amateur A | Adults | Latin |
Finale | MasterClass | Over 60 | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Over 30 | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Jun U14/U16 | Latin | |
Finale | National Amateur | Over 30 | Latin | |
20:35 | Finale | National Amateur A | Adults | Ballroom |
Finale | DPL | Latin | Latin | |
Prijsuitreiking | DPL | |||
Finale | MasterClass | Adults | Latin | |
21:11 | Prijsuitreiking | |||
22:00 | PARTY TIME in de bar! |
Zondag
9:00 | Deur Open | |||
10:00 | 1e ronde | National Amateur | Adults | Latin |
1e ronde | National Amateur | Over 30 | Ballroom | |
1e ronde | Pre-Amateur | Adults | Ballroom | |
11:20 | Halve Finale | National Amateur | Adults | Latin |
Halve Finale | National Amateur | Over 30 | Ballroom | |
Halve Finale | Pre-Amateur | Adults | Ballroom | |
12:25 | 1e ronde | MasterClass | Over 40+50 | Latin |
1e ronde | MasterClass | Adults | Ballroom | |
1e ronde | MasterClass | Over 30 | Latin | |
13:15 | Halve Finale | MasterClass | Adults | Ballroom |
13:45 | 1e ronde | Studenten TeamMatch | Specials | |
1e ronde | Pre-Amateur | Over 30 | Latin | |
14:30 | 1e ronde | MasterClass | U10,U12,U14,U16,U19,U21 | Ballroom |
14:40 | Finale | Pre-Amateur C/B | Adults | Ballroom |
Finale | National Amateur B | Over 30 | Ballroom | |
Finale | MasterClass B | Adults | Ballroom | |
15:10 | 1e ronde | DPL | Ballroom | Ballroom |
Finale | Studenten TeamMatch | Specials | ||
15:55 | Finale | National Amateur C/B | Adults | Latin |
Finale | MasterClass | Over 40 | Latin | |
Finale | MasterClass | Jun U14/U16 | Ballroom | |
Finale | Pre-Amateur | Over 30 | Latin | |
Finale | Pre-Amateur A | Adults | Ballroom | |
16:45 | Finale | MasterClass | Youth U19/U21 | Ballroom |
Finale | MasterClass | Juv U10/U12 | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Over 50 | Latin | |
Finale | MasterClass | Over 30 | Latin | |
Finale | National Amateur A | Over 30 | Ballroom | |
17:45 | Finale | National Amateur A | Adults | Latin |
Finale | DPL LA | Showdance | Latin | |
Finale | DPL | Ballroom | Ballroom | |
18:10 | Prijsuitreiking | DPL | ||
Finale | MasterClass A | Adults | Ballroom | |
Prijsuitreiking |
Alle datums
- Van 15 juni 2019 10:00 tot 16 juni 2019 22:00