NK WDC Dutch Amateur League
Categorie
Wedstrijden Dutch Amateur League
Datum
10 juni 2017 10:00 - 11 juni 2017 22:00
Locatie
de Bonte Wever, Assen - Stadsbroek 17
9405 BK Assen, Nederland
9405 BK Assen, Nederland
Zaterdag
Ballroom | Latin | |
---|---|---|
Pre-Amateur Senior Ballroom | Pre-Amateur Latin | |
National Amateur Ballroom | National Amateur Senior Latin | |
MasterClass Senior I Ballroom | MasterClass Amateur Latin | |
MasterClass Senior II Ballroom | MasterClass Junior Latin | |
MasterClass Senior III Ballroom | MasterClass Juvenile Latin | |
MasterClass Senior IV Ballroom | MasterClass Youth <19 Latin | |
MasterClass Classic Showdance | MasterClass Youth <21 Latin | |
Wheelchair 5-Dance Ballroom (Duo & Combi) | MasterClass Exhibition | |
Wheelchair 3-Dance Ballroom (Duo & Combi) | DPL - NK Professional Latin | |
DPL - Professional Classic Showdance | ||
Pro-Am Ballroom |
Zondag
Ballroom | Latin | |
---|---|---|
Pre-Amateur Ballroom | Pre-Amateur Senior Latin | |
National Amateur Senior Ballroom | National Amateur Latin | |
MasterClass Amateur Ballroom | MasterClass Senior I Latin | |
MasterClass Junior Ballroom | MasterClass Senior II Latin | |
MasterClass Juvenile Ballroom | MasterClass Senior III Latin | |
MasterClass Youth <19 Ballroom | MasterClass Senior IV Latin | |
MasterClass Youth <21 Ballroom | MasterClass Latin Showdance | |
DPL - NK Professional Ballroom | Wheelchair 5-Dance Latin (Duo & Combi) | |
Wheelchair 3-Dance Latin (Duo & Combi) | ||
DPL - Professional Latin Showdance | ||
Pro-Am Latin |
Timetable
Zaterdag
Tijd | Ronde | Klasse | Sub | |
9:30 | Deur Open | |||
10:30 | 1e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Latin |
1e Ronde | MasterClass | Over 50 | Ballroom | |
1e Ronde | MasterClass | Over 30 | Ballroom | |
1e Ronde | National Amateur | Adults | Ballroom | |
11:50 | 2e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Latin |
1e Ronde | MasterClass | Over 40 | Ballroom | |
2e Ronde | National Amateur | Adults | Ballroom | |
1e Ronde | Pre-Amateur | Over 30 | Ballroom | |
1e Ronde | MasterClass | Adults | Latin | |
Halve finale | MasterClass | Over 50 | Ballroom | |
13:50 | Halve finale | Pre-Amateur | Adults | Latin |
Halve finale | MasterClass | Adults | Latin | |
2e Ronde | MasterClass | Over 30 | Ballroom | |
1e Ronde | MasterClass | Over 60 | Ballroom | |
Halve finale | National Amateur | Adults | Ballroom | |
Halve finale | MasterClass | Over 40 | Ballroom | |
15:40 | 1e Ronde | Showdance | Amateurs | Classic |
1e Ronde | MasterClass (<14,<16,<19,<21) | Junior + Youth | Latin | |
1e Ronde | National Amateur | Over 30 | Latin | |
16:20 | Finale | MasterClass (Tot A-Poule) | Over 50 | Ballroom |
Finale | Pre-Amateur (Tot A-Poule) | Adults | Latin | |
Finale | MasterClass (Tot A-Poule) | Over 40 | Ballroom | |
Finale | National Amateur (Tot A-Poule) | Adults | Ballroom | |
Finale | MasterClass (Tot A-Poule) | Over 30 | Ballroom | |
1e Ronde | Wheelchair | 3 + 5 dance | Ballroom | |
Finale | MasterClass (Tot A-Poule) | Adults | Latin | |
18:00 | Publiek | |||
18:20 | 1e Ronde | DPL NK | Professional | Latin |
Finale | MasterClass | Junior < 14 | Latin | |
Finale | Pre-Amateur | Over 30 | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Junior < 16 | Latin | |
Finale | MasterClass | Over 60 | Ballroom | |
Finale | Pre-Amateur | Adults | Latin | |
Finale | MasterClass | Over 50 | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Youth <19 | Latin | |
Finale | MasterClass | Over 40 | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Youth <21 | Latin | |
20:00 | Finale | Showdance | Amateurs | Classic |
Finale | National Amateur | Over 30 | Latin | |
Finale | DPL Exhibition | |||
Finale | MasterClass | Over 30 | Ballroom | |
Finale | Wheelchair | 3 + 5 dance | Ballroom | |
Finale | DPL NK | Professional | Latin | |
Finale | National Amateur | Adults | Ballroom | |
21:20 | Prijsuitreiking Professional NK Latin | |||
21:30 | Finale | MasterClass | Adults | Latin |
21:40 | Prijsuitreikingen | |||
22:00 | Party Time |
Zondag
Tijd | Ronde | Klasse | Sub | |
09:00 | Deur Open | |||
10:00 | 1e Ronde | National Amateur | Adults | Latin |
1e Ronde | National Amateur | Over 30 | Ballroom | |
1e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Ballroom | |
11:20 | 2e Ronde | National Amateur | Adults | Latin |
Halve Finale | National Amateur | Over 30 | Ballroom | |
2e Ronde | Pre-Amateur | Adults | Ballroom | |
1e Ronde | MasterClass | Over 40 + 50 | Latin | |
12:50 | 1e Ronde | MasterClass | Adults | Ballroom |
Halve Finale | Pre-Amateur | Adults | Ballroom | |
1e Ronde | MasterClass | Over 30 | Latin | |
Halve Finale | MasterClass | Adults | Ballroom | |
14:30 | 1e Ronde | Studenten Team Match | ||
1e Ronde | Pre-Amateur | Over 30 | Latin | |
1e Ronde | MasterClass (<14,<16,<19,<21) | Junior + Youth | Ballroom | |
Halve Finale | National Amateur | Adults | Latin | |
15:50 | Finale | Pre-Amateur (Tot A-Poule) | Adults | Ballroom |
Finale | National Amateur (Tot A-Poule) | Over 30 | Ballroom | |
2e Ronde | Studenten Team Match | |||
Finale | MasterClass (Tot A-Poule) | Adults | Ballroom | |
17:10 | 1e Ronde | DPL NK | Professional | Ballroom |
Finale | Studenten Team Match | |||
Finale | National Amateur (Tot A-Poule) | Adults | Latin | |
Finale | MasterClass | Over 40 + 50 | Latin | |
Finale | MasterClass | Junior < 14 | Ballroom | |
Finale | Pre-Amateur | Over 30 | Latin | |
Finale | Pre-Amateur | Adults | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Junior < 16 | Ballroom | |
19:00 | Finale | Pro-AM | Latin | |
Finale | MasterClass | Youth <19 | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Over 30 | Latin | |
Finale | National Amateur | Over 30 | Ballroom | |
Finale | MasterClass | Youth <21 | Ballroom | |
Finale | National Amateur | Adults | Latin | |
20:00 | Finale | DPL NK | Professional | Ballroom |
Finale | DPL Showdance | Professional | Latin | |
20:20 | Prijsuitreiking NK DPL Ballroom | |||
20:30 | Finale | MasterClass | Adults | Ballroom |
20:40 | Prijsuitreikingen |
Alle datums
- Van 10 juni 2017 10:00 tot 11 juni 2017 22:00